Paris ve Mont Saint-Michel Helikopter Turu 1

Paris ve Mont Saint-Michel Helikopter Turu

Paris’e defalarca gitmiş olabilirsiniz fakat Paris ve çevresi her zaman sürprizlere açık bir bölgedir. Biz de  size unutulmaz anlar yaşatacak bir tur öneriyoruz.

Bu turumuz otelinizden özel şoförünüzle alınmamızla başlayacak. Paris Isly Les Moulineaux heliportunda size gün boyu eşlik edecek pilotunuzla tanışmanız ve kısa bir güvenlik bilgilendirmesi sonrası müthiş bir güne havalanıyoruz. Öncelikle Paris üstünde yapacağımız kısa tanıtım uçuşuyla bu şehri havadan keşfetme imkânına sahip olacaksınız. Eiffel kulesi, Sacre Coeur ve diğer birçok sarayın kuş gibi üstünde olmak tam bir ayrıcalık.

Uçuşumuz daha sonra Mont Saint – Michel istikametinde yaklaşık 1 saat 15 dakika devam edecek. Bu esnada Fransa’yı kuş bakışı göz alıcı köyleri ve bir tabloyu andıran vadileri ile keşfetme şansınız olacak.

Moidrey heliportuna inmeden bu Avrupa’nın en büyük gel git olayının sahne aldığı UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan küçük adayı gökyüzünde bir tura atarak kat etmeyi ihmal etmiyoruz.

Heliportta özel aracınızla karşılanma sonrası bu ortaçağ masallarını andıran atmosferdeki en etkileyici restoran L’auberge de la Mere  Poullard’da Fransız mutfağının seçmelerinden bir yemek sizleri bekliyor. Yemek sonrası adayı keşfettikten sonra heliporttan bineceğimiz helikopterimiz bizi tekrar Paris’e ulaştıracak.

Paris’e varışımızın ardından özel şoförümüzle otelimize dönüyoruz.

Paris ve Mont Saint-Michel Helikopter Turu 4 misafir ve 1 rehberi alan çift türbinli helikopterlerle gerçekleştirilmektedir.

Ücret bilgisi için lütfen ofisimizi arayınız: 0212 347 92 53

Fransa hakkında diğer yazılarımız için tıklayınız

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.