Paris ve Loire Şatoları Helikopter Turu 4

Paris ve Loire Şatoları Helikopter Turu

Paris’e ne kadar çok gitmiş olursanız olun, Paris ve çevresi her zaman sürprizlere açık bir bölgedir. Biz de  size unutulmaz anlar yaşatacak bir tur öneriyoruz.

Bu turumuz otelinizden özel şoförünüzle alınmamızla başlayacak. Paris Isly Les Moulineaux heliportunda size gün boyu eşlik edecek pilotunuzla tanışmanız ve kısa bir güvenlik bilgilendirmesi sonrası müthiş bir güne havalanıyoruz. Öncelikle Paris üstünde yapacağımız kısa tanıtım uçuşuyla bu şehri havadan keşfetme imkânına sahip olacaksınız. Eiffel kulesi, Sacre Coeur ve diğer birçok sarayın kuş gibi üstünde olmak tam bir ayrıcalık.

Uçuşumuz daha sonra Loire Şatoları istikametinde yaklaşık 1 saat 25 dakika devam edecek. Bu esnada Fransa’yı kuş bakışı göz alıcı köyleri ve bir tabloyu andıran vadileri ile keşfetme şansınız olacak. Uçuşumuz Versailles Sarayı ve Fransız bahçelerinin üstünden geçerek Rambouillet ormanını kat edecek. Orleanaise bölgesi, Meung sur Loire Şatosu, Beaugency, Troussay ve Chambord göreceğimiz sizi büyüleyecek yerler arasında.

Cheverny Şatosuna yakın bir yere iniyor ve önce bu şatoyu rehberimizle geziyoruz. Herge’ye Tintin’i yaratırken ilham veren bu şato ve botanik bahçesi size inanılmaz anlar yaşatacak. Daha sonra uçuşumuza Beauregard Şatosuna doğru devam edeceğiz. 1. François’nın av sarayı olan bu yapıyı gezdikten sonra tekrar havalanıyor ve Hauts de Loire Şatosuna doğru uçuyoruz. Burada gene gastronomik olarak sizi baştan çıkaracak bir öğlen yemeği yiyeceğiz.

Dönüş yolunda Amboise, Chissay, Chenonceau, şatoları üzerinden uçarken hayran kalacağınız diğer şatolar. Akşam üzeri helikopterimiz bizi tekrar Paris’e ulaştırıyor.

Paris’e varışımızın ardından özel şoförümüzle otelimize dönüyoruz.

Paris ve Loire Şatoları Helikopter Turu 4 misafir ve 1 rehberi alan çift türbinli helikopterlerle gerçekleştirilmektedir.

Ücret bilgisi için lütfen ofisimizi arayınız: 0212 347 92 53

Fransa hakkında diğer yazılarımız için tıklayınız

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.