Brötanya Normandiya Turu 1. Gün 23 Temmuz İstanbul – Paris –  Honfleur 

Saat 04.00 civarı evlerinizden özel şoförlerle Brötanya Normandiya turu için alınmanızı takiben Atatürk Havalimanında buluşuyoruz ve bagaj, pasaport işlemlerini tamamlıyoruz. Türk Hava Yollarının TK  sefer sayılı uçuşu ile 06.55’te  Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardında karşılanıyor ve Paris’e yaklaşık 2 saat uzaklıkta muhteşem Normandiya bölgesine doğru hareket ediyoruz. Etretat Falezleri’ni gördükten sonra ilk durağımız olan Honfleur şehri olacak. Yerel restoranda alacağımız yemek sonrası Hornfleur’ün  tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri, ahşap kilisesi ve sanat galerileri göreceğimiz yerler arasında. Bugün Normandiya çıkarmasının yapıldığı tarihi plaj gezisinin ardından otelimize yerleşiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Brötanya Normandiya Turu 2. Gün 24 Temmuz  Honfleur : Mont Saint Michel –Cancale

Sabah kahvaltısının ardından otelden valizlerimizle ayrılıyoruz ve  Avrupa’nın en ilgi çekici noktalarından,  Atlantik Okyanusu’nun med-cezir  hareketleriyle inanılmaz manzaralara ev sahipliği yapan Mont Saint Michel’e varıyoruz. Tarihte Mont Tombe olarak bilinen  ada, Benedikten Manastırı  ve çevresi gezeceğimiz yerler arasında. Mont Sant Michel’den ayrıldıktan sonra  İstiridyenin Başkenti Cancale’e geçiyor ve İstiridye Degüstasyonu  yapıyoruz. Gün sonu  Brötanya Bölgesine geçiyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği yerel restoranda geceleme otelimizde.

Brötanya Normandiya Turu 3. Gün 25 Temmuz  Perros-Guirec – Ploumanac’h – Paimpol 

Sabah kahvaltısı  ardından otelimizden valizlerimizle ayrılıyoruz. Hedefimizde Perros-Guirec / Ploumanac’h doğal sit alanı var. Burada yapacağımız yürüyüş ve gezi doğa severleri çok mutlu edecek. Fotoğraf sevenler ise erozyonun şekillendirdiği deniz ve karaya serpilmiş yüzlerce dev granit kayaların fotoğraflarını çekmeye doyamayacak. Bu nefes kesici geziden sonra  denizci ve balıkçılar memleketi olan Brötanya’nın Paimpol şehrine hareket ediyoruz . Öğlen yemeğimiz yerel bir restoranda. Öğleden sonra kasabayı ziyaret edip otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Brötanya Normandiya Turu 4. Gün 26 Temmuz  Saint Malo – Dinard – Dinan

Sabah kahvaltısı  ardından otelimizden valizlerimizle ayrılıyoruz. Hedefimiz zümrüt kıyıları ile ünlüe Brötanya Bölgesi’nin en güzel liman şehri Saint Malo. Varışımız sonrası tarihi granit surlar üzerinde yürüyüş turu yapıp kasabayı keşfediyoruz. Ardından tarihi yapıları, yolları ve mimarisiyle Avrupa’ nın en etkileyici ortaçağ kasabası olmaya aday  Dinan’nı gezecek ve yerel bir restoranda yemek yiyeceğiz.. Süslemeli sıra sıra inşa ettikleri evleriyle 20. yy başlarında “Kuzey Avrupa’daki en aristokrat ve zarif tatil beldesi Dinard öğleden sonra göreceğimiz yerler arasında. Akşamüzeri otele varışımız sonrası yemeğimiz yerel bir restoranda. Geceleme otelimizde.

Brötanya Normandiya Turu 5. Gün 27 Temmuz  Deauville-Trouville – Claude Monet nin evi ve Bahceleri

Sabah kahvaltısı  ardından otelimizden valizlerimizle ayrılıyoruz. Bugün ilk gezeceğimiz yer deniz manzaralı villaları ile kuzeyin Monaco’su olarak bilinen, Fransız Jet sosyetesinin mekanı, Casinosu, lüks butikleri, ünlülerin evleri ve starlar plajı ile Deauville şehri. Ardından Trouville şehrini ve balık pazarını gezip yerel bir restoranda öğlen yemeğini yiyeceğiz. Bölge peynirlerini ve yöresel içki  Cidre tadımı oldukça ilginizi çekecek.  Günümüzü  İzlenimcilik akımının öncüsü Claude Monet’in iç dünyasına, doğaya olan saplantısına sebep olan bölgeyi gezerek tamamlayacağız. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Brötanya Normandiya Turu 6. Gün 28 Temmuz  Paris – İstanbul

Sabah kahvaltısı  ardından son serbest saatler ve otelimizden valizlerimizle ayrılıyoruz. Kısa bir Paris turu yaptıktan sonra havalimanına transfer oluyor ve Türk Hava Yollarının Tarifeli seferiyle İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından özel şoförlerimiz tarafından karşılanarak eve bırakılmanızla birlikte Brötanya Noramandiya Turu hizmetlerimizin sonu.

1900 EURO Çift Kişilik Odada kişi başı

370 EURO Tek kişilik Oda Farkı

Ücrete Dahil Olan Servisler;

* Türk Hava Yolu ile İstanbul – Paris gidiş dönüş uçuşu

* Havalimanı vergileri

* Tüm tur boyunca İbis ve Campanile zincirinde 3* otel konaklaması.

* Programda belirtilen tüm transferler ve turlar.

* Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri.

* Kişi başı günlük 1 şişe su

* Programda belirtilen tüm gezi ve girişler

* Seyahat sağlık sigortası

* Rota Dışı Gezginler rehberlik hizmeti.

* Rehber ve şoför bahşişleri

Ücrete Dahil Olmayan Servisler

* Schengen vizesi

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan ekstra bagaj ücreti

* Tüm şahsi harcamalar